Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Komu spolka pozyczyła kase i kto tak chetnie kupuje obligacje

hmmm troche to co piszesz nie zgadza sie z tym, ze 2 budynki ida wlasnie na sprzedaz. kase do parp bedzie trzeba oddac to prawda ale nie sa oni w zadnej uprzywilejowanej sytuacji i nie maja zadnego lockupu, wiec kazdy dostanie po rowno no moze poza akcjonariuszami ale to juz pisalem wczesniej. widze, wiec ze nadal nie rozumiesz. nikt nie trzyma lapy ani na granulacie ani na oponach. z tego kazdy dostanie po rowno, wiec wg moich szacunkow podczas likwidacji bedzie to duzo wiecej niz 30% o ktroych tu bylo wspomniane, z reszta zaloze sie, ze w przeciwienstwie do mnie nigdy w zakladzie nie byles i go nie ogladales. twoja kasa twoja sprawa ja wiem co robie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 0,00% 2,06 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.