Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Komu spolka pozyczyła kase i kto tak chetnie kupuje obligacje

Zgłoś do moderatora
skoro jesteś tu 13 lat to pewnie jesteś w stanie wyczytać z raportu jakie zobowiązania ma spółka wobec banków, dostawców, PARPu (w przypadku upadłości) itp.
Uważasz że opony na magazynie to spółka dostała od mikołaja? Tak samo jak obligatariusze mają zastaw na linii, tak samo bank trzyma łapę na obu budynkach, nikt inny kasy z nich nie dostanie. Jeśli liczysz na coś więcej niż garść granulatu za każdą akcję i trzy garści za obligację to jesteś naiwny. Choć uważam, że i tego nie dostaniemy. Zobowiązania wobec UE wyniosą ponad 20 mln.

Owszem mam akcje ale nie wierzę już naiwnie w ich szybkie odbicie, a przy upadłości na ich jakąkolwiek wartość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -6,36% 2,06 2022-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.