Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Komu spolka pozyczyła kase i kto tak chetnie kupuje obligacje

Zgłoś do moderatora
widze, ze nadal nie rozumiesz. polecam lekture raportu. jest jeszcze sporo do sprzedania poza linia. motyw linni to jedynie ta roznica, ze kasa z jej sprzedazy idzie w calosci na splate obligacji i nikt na tym lapy nie polozy. sprzedaz reszty np. budynkow, sprzetu, towarow, guntow bedzie podzielona na pozostalych zachowujac praa pierwszenstwa. nie ucz mnie co i jak bo jestem na rynku juz 13 lat i wiem troche o tym i o tamtym. naiwny to ty jestes skoro masz te akcje i liczysz, ze bedzie lepiej. oczywiscie zaraz powiesz, ze akcji nie masz i zagladasz tu tylko dla rozrywki...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY 0,00% 2,06 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.