Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Komu spolka pozyczyła kase i kto tak chetnie kupuje obligacje

Zgłoś do moderatora
no to, ja stawiajac sie na miejscu prezesa skupil bym z rynku obligacje tak min do 70-80% nominalu i anulowal dlug - w koncu bedzie kredyt za darmo, niestety nadal zostaje problem co dalej - na skup przeznacze iles kasy - niech bedzie te 2 mln ale zostaje jeszcze z 6-7 mln do wylozenia na wykup + odsetki... na to niestety narazie nie ma skad kasy brac bo wiadomo, ze wyniki kiepskie, dodatkowo wydanie kasy na wykup spowoduje braki w plynnosci obrotowej, wiec jest to jakies rozwiazanie ale na krotka mete, chyba, ze granulat jednak przynosi zyski i raporty sa falszowane. wtedy wystarczy strzasnac kurs, kupic obligacje, skupic tanio akcje i oglosic, ze firma jednak daje zyski, pozniej akcje rosna, dlug sie splaca i prezes pali cygaro, jednak uwazam, ze tu poprostu to nie przejdzie bo dla nas wszystkich sytuacja wyglada duzo gorzej

i na koniec 'jaku' - chcialym abys podzielil sie skad masz ta cenna dla nas informacje, bo jakos dziwnie mi sie zdaje, ze to tylko twoje domysly...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -8,85% 2,06 2022-05-19 11:31:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.