Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,65 zł , zmiana od tamtej pory: -14,41%

Re: Komentarz nowego właściciela. Tu będzie grubo!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-10-17 o godz. 09:16 ~plasser napisał(a):
> Dnia 2019-10-16 o godz. 19:16 ~Soohy napisał(a):
> > Bedzie wezwanie na akcje.
>
> Jakie wezwanie i na co?Jedno co pewne to zmiany w RN.Mozliwe wezwanie na 66% lub split.Do przymusowego wykupu i wyjscia z gieldy nowemu sporo brakuje

Zgadzam się.Wezwanie?Po co ?Dlaczego?Nawet wezwanie na 66%? Po co? Skutecznie zarządzać można mając pakiet 50% + 1 akcja.
Dla mnie długoletniego akcjonariusza sprawą istotną jest cena zakupu pakietu kontrolnego.Po ile dano Lisali za akcję?
Ktoś coś wie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECHO -3,63% 3,98 2020-09-21 16:35:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.