Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,96 zł , zmiana od tamtej pory: -2,02%

Re: Komentarz Mbanku do wyników za listopad

Zgłoś do moderatora
Z rekomendacjammi banków i w ogóle instytucji, które są jednocześnie (bezpośrednio lub pośrednio) akcjonariuszami różnych spółek, jest problem wiarygodności. Bo przecież trudno tak do końca uwierzyć, że bank będąc akcjonariuszem jakieś firmy (lub np. funduszu, który jest jej akcjonariuszem) nie brał pod uwagę swoich interesów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRG -0,51% 3,88 2020-01-28 13:14:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.