Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,90 zł , zmiana od tamtej pory: -0,51%

Re: Komentarz Mbanku do wyników za listopad

Zgłoś do moderatora
ZGADZAM SIE Z TA OPINIA.DZIELENIE SIE ZYSKAMI Z AKCJONARIUSZAMI NAPEWNO POPRAWIA POPYT NA AKCJE A TO JEST WYMOGIEM ZMIANY TRENDU.PRZEPRASZAM ZE JAKO LESZCZ POIZWEALAM SOBIE NA TAKIE OPINIE.TRZEBA PRZECIEZ KLIENTOW PRZEKONAC DO INWESTOWANIA W AKCJE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRG -0,51% 3,88 2020-01-28 13:14:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.