Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 234,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,55%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 28

Zgłoś do moderatora
To ja też słówko odnośnie cen, nie miałem o tym pojęcia, ale jest wiele nazwijmy to cen, które nam narzuca UE podstawowy przykład akcyza na paliwo, nie. Może być niższa niż ileś tam % ceny, podobnie jest z cenami prądu, skoro co2 każdego lata idzie w górę, doliczyć do tego koszty pracy, które każdego roku idą w górę to musi kosztować wszystko więcej... Były osoby w rządzie, które też obiecywały wiele, ale pinindzy nie było. Minimalna pensja idzie w górę, wsio w górę. Od 35 będą sprzedawać tylko elektryki, to będzie dopiero ubaw, ale nie dla wszystkich.... UE sama siebie wykończy, obyśmy to przetrwali

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 1,14% 2 492,00 2024-02-23 17:04:15
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.