Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 234,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,50%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 28

Zgłoś do moderatora
Rano miałem wystawione 24 opcje spadkowe z poziomem wykonania 2250 pkt. Gdyby WIG20 spadł niżej to strata byłaby taka jakbym miał 12 L na dużych koniach. Na szczęście utrzymali ten poziom w końcówce i zamiast straty jest zarobek ok. 1000 zł. Na pozostałych opcjach nie wiem ile zarobiłem bo dość trudno to teraz oszacować. Teraz są w grze opcje serii "H" (calle) i "T" (puty) wygasające w sierpniu. Oczywiście można handlować innymi seriami ale trzeba dłużej czekać na realizację zysku lub straty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,78% 1 910,00 2023-02-01 13:01:56
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.