Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 232,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,69%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 28

Zgłoś do moderatora
Na opcjach widać było jeszcze rano oczekiwanie na wzrostową końcówkę a tu nic z tego. Grubas zdołował WIG20 tradycyjnie KaGieHeM zostawiając balony napompowane. Allegro nawet jest wyraźnie zielone. Miedź w zasadzie pozostaje na niezmienionym poziomie. Możliwy teraz dalszy ruch w dół chociaż w USA z reguły kończą lekko wyżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 3,20% 2 292,00 2023-12-01 17:04:55
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.