Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 241,00 zł , zmiana od tamtej pory: -21,02%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 28

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-13 o godz. 13:18 trx napisał(a):
> Coś dużo tutaj trolli spadkowych od paru miesiecy, każdy ciagle widzi tylko spadki, a rynek rośnie… zaczynam podejrzewać, ze Zosia i spółka to zwykli naganiacze, którzy od roku ciagle tutaj straszą spadkami, a sami ubrani w L :D

Nawet nie chce mi się tego komentować ,
jedna rada - zajmij się sobą i swoim portfelem .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,28% 1 770,00 2022-11-25 17:04:33
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.