Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 245,00 zł , zmiana od tamtej pory: -22,18%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 28

Zgłoś do moderatora
Silny dolar, a niby dlaczego ? W USA trwa w najlepsze drukowanie dolarów a wszędzie jest pełno tych zielonych papierów. Coś tu jest nie tak, w jakiejś szafie jest trup. Na razie nie widać chęci do spadków a u nas odbiły w górę banki ale również handlarze są doceniani a raczej przeceniani. Lekko słabnąca miedź i silny dolar to są oznaki ewentualnego ruchu w dół.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,58% 1 747,00 2022-12-05 17:04:59
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.