Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 177,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,67%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 25

Zgłoś do moderatora
Na rynkach pojawiło się niewielkie osłabienie. Widać to szczególnie na DAX-ie, który wczoraj mocno wzrósł. Podobno Powekll ma dzisiaj coś ważnego powiedzieć więc rynki robią korektę w oczekiwaniu na nowe obietnice druku i rozdawania pieniędzy. Za rogiem czai się inflacja która zje wszystkie wzrosty. Teraz jest czas oczekiwania na nowe impulsy a paniki nie widać na horyzoncie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,08% 2 431,00 2021-10-26 17:04:36
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.