Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 192,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,54%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 25

Zgłoś do moderatora
Już zamknięcie ostatniej serii było przegięciem, ale skoro musi być to ostatni szczyt to dlaczego nie skorzystać z tego, że mamy nowa serię i jesteśmy pod szczytami,...? Kolejny raz może już nie być powrotu na 4200 a jeśli to nie w ciągu miesiąca czy dwóch...
Banan to inna bajka, ale bazowe myślę głównie o USA wsio jest na maksa przewartościowane, inflacja hula, pozostałe dane nie są optymistyczne... Covid jest chwilowo w odwrocie.... Trzeba czekać i być dobrej myśli, że tym razem jednak będzie ostatni :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,49% 2 445,00 2021-10-26 10:34:53
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.