Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 234,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,58%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 22 - TK...

Zgłoś do moderatora
Jak41 akcja jest bo wiedzą, że już ostatni dzwonek na złapanie jeleni za 15-18 koła za metr... Ludzie... willa z basenem, do tego sauna, jacuzzi, kort tenisowy obok to mogę dać 20 dychy ale nie za dziurę w ziemi i to w bloku 12 albo 16 pięter!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,31% 2 221,00 2021-12-08 17:04:58
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.