Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 240,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,48%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 22 - TK...

Zgłoś do moderatora
w zasadzie to na bananowcu są w grze najprawdopodobniej 3 warianty opiszę te dwa które wydają się najbardziej prawdopodobne byczy i mniej byczy trzeci to fala B złożony podwójny lub potrójny zig zag ale to najmniej prawdopodobny więc odpuszczę to niedźwiedzi scenariusz nie nadający się do fundamentów gospodarki programów emerytalnych (wojna mogłaby go urzeczywistnić ) opiszę falowo bez malunków bo nie chcę jawy instalować popatrzę na wig20 choć powinno się analizować indexy ważone gdzie nie odcina się dywidend można by też ewentualnie wig20 tr gdzie dywidendy nie wypaczają tak obrazu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,78% 2 430,00 2021-10-21 17:04:49
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.