Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 258,00 zł , zmiana od tamtej pory: -4,69%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 22

Zgłoś do moderatora
Bum gospodarczy ? Bez konsumpcji ? No i z takimi problemami:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Milionom-Amerykanom-grozi-eksmisja-za-nieplacenie-czynszu-8124873.html

Te wzrosty na giełdach moim zdaniem są spowodowane nie bumem gospodarczym, a bumem fiskalnym. Kiedyś ten dopalacz się skończy i będzie płacz, ale pewnie ten rok jakoś przelecimy na skrzydłach optymizmu. Potem mogą zacząć się spore schody.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,61% 2 152,00 2021-11-29 17:04:37
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.