Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 115,00 zł , zmiana od tamtej pory: 12,96%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 20

Zgłoś do moderatora
Kolejna dziwna sesja. Gdyby nie zgnoili na maksa Kagieha to WIG20 nie spadłby nawet o 10 pkt. ! PEKAO trzymali ponad 90 zł, Allegro ponad 57 zł a nawet JSW ponad 32 zł ! CCC spadło owszem ale tylko na początku sesji a później wróciło na absurdalny poziom 122 zł. To firma, do której niedługo zapuka komornik a cenę ktoś trzyma za ciężkie miliony ! Lotos trzymają sztywno do Orlenu na - 25 zł. Kolejny show Obajtka i pewnie różnica się jeszcze zwiększy. Te medialne występy prezesa pewnie mają głównie na celu zbijanie ceny Lotosu. Jak widać spada i rośnie nie to co powinno ale bilans wychodzi pozytywnie dla Bananowca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -1,12% 2 389,00 2022-01-14 17:04:58
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.