Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 114,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,03%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 20

Zgłoś do moderatora
Allegro spadków się nie boi. Napompowane PEKAO i CCC spadły tylko trochę a zwałkę robią KGHM-em i nafciarzami. CCC niedługo będzie miało więcej długów jak majątku i zerowe szanse na odrobienie strat. Za to KGHM pływa w forsie a jednak do spadków jest pierwszy. Odbicie czy dobicie, oto jest pytanie. Czu ktoś jest w stanie odpowiedzieć na nie ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -2,06% 2 326,00 2022-01-18 17:04:54
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.