Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 133,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,60%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 20

Zgłoś do moderatora
W USA wyraźna korekta. Paniki jednak nie ma bo dolar wciąż słaby, poniżej 3,700 PLN. Jutro powinno być niższe otwarcie a siłę rynku pokaże odbicie po 10-tej. Kilka spółek jest dość mocno wyciągniętych. Są to CCC i LPP (30% wyżej jak przed pandemią !). Również Orlen i banki są 10% wyżej niż zasługują. Allegro i KGHM też są podatne na korekty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -1,50% 1 779,00 2022-05-19 17:04:52
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.