Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 981,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,88%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 16

Zgłoś do moderatora
Do ciekawostek jeszcze polecam zerknac na Nikkei oraz na ruskiego RTSa.
Oba formuja klasyczne formacje odwrotu.

Jak zauwazyl AStefaniak na swoim blogu, jankes jest na oporze wynikajacym z projekcji fibo.

To wszystko wyglada podażowo. Swiat oczekuje na zakonczenie impulsu w USA. Moment jest dobry. Maj a do tego podsumowanie stanu rzeczy postpandemiczne. Troche jak spuszczenie gaci i ocena czy to cialo jest seksi? Pierwsza ocena.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,33% 1 805,00 2022-05-25 17:04:43
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.