Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 981,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,44%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 16

Zgłoś do moderatora
Niezłe numery odchodzą na producencie rękawiczek medycznych Mecatorze. Spółka kosztowała jesienią 700 zł w tym tygodniu spadła do 220 ale z poziomu 340 zł. Przypominam, że ta spółka jest w WIG20. Free float jest wart ok. 1 mld zł a obroty dzisiaj wyniosły 112 mln ! Mercator zarobił w ubiegłym roku ok. 900 mln zł ale dywidendy nie wypłaci ! Za to obiecują skup akcji po cenie minimalnej 500 zł ! Zwałka na CDR to "pryszcz" w porównaniu na tym co się działo na "Mercu".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,06% 1 695,00 2022-07-01 16:18:40
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.