Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 999,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,61%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 10

Zgłoś do moderatora
Myślisz droga Zosiu, że jeszcze się w tym roku sprawdzi twoja przepowiednia i spadki będą jakieś większe? :D Bo z tego co kojarzę od 1300 piszesz jak to runie jeszcze głębiej, jak to problem będzie by rosło, a to powolutku rośnie i nie zamierza spaść. A każda korekta to jedynie okazja do dobrania.. nie żebym się smiał oczywiśćie, sam czekałem z zakupem większego pakietu i się nie doczekałem spadków, i coś czuję, że już nie doczekam :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -1,21% 2 211,00 2022-01-27 08:58:58
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.