Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 995,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,68%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 10

Zgłoś do moderatora
Cuda i dziwy od kilku sesji mamy na GPW. Ciągną do góry Orlena jakby dostali rozkaz że to mają robić. Złoty wciąż słaby i nie ma zamiaru odpuścić. Podobne cuda na DAX-ie który trzyma rekordowy poziom pewnie tak długo aż ostatni szorciarze nie zbankrutują. Na razie remis ale 2000 na WIG20 to wyraźny opór jest i nic na to Gruby nie poradzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 1,28% 2 208,00 2022-01-25 11:44:57
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.