Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 006,00 zł , zmiana od tamtej pory: 15,90%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 10

Zgłoś do moderatora
Tak rozsądnie patrząc to dziś nie ma nawet jednego punktu zaczepienia na plus dla misia.
Styl, okoliczności wszystko idealnie wygląda.

No chyba że by tworzyć jakieś teorie spiskowe że to ostatni fałszywy ruch przed rozliczeniem. Ale czasu już mało musieli by szybko zawracać. Ewentualnei musiałoby się otoczenie mocno posypać wtedy była by szansa na odwrócenie sytuacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,04% 2 325,00 2022-01-19 17:03:23
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.