Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 006,00 zł , zmiana od tamtej pory: 18,39%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 10

Zgłoś do moderatora
stooq też to widzi:

10 punktów do kluczowego poziomuJacek Rzeźniczek - Stooq
9 marca 2021 12:39

Przed nami dopiero półmetek sesji w Warszawie, tymczasem kurs indeksu WIG20 po wzroście o 2,3 proc. dotarł na odległość 10 punktów od poziomu, który od grudnia trzyma byki na uwięzi -> czerwona krótka przerywana linia na poniższym wykresie dziennym. Zbliżamy się zatem do ważnego testu, którego wynik powinien rozstrzygnąć, czy wchodzimy w kolejny impuls wzrostowy, czy też pozostajemy w męczącym i wyniszczającym marazmie. Po trzykrotnej obronie poziomu 1900 pkt. szanse na wyjście górą wydają się większe niż w poprzednich przypadkach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,59% 2 375,00 2022-01-17 17:04:57
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.