Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 965,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,25%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 10

Zgłoś do moderatora
Nastroje u nas -konie- bardziej skłaniają się do spadków jednak ja się tym bym nie przejmował. Jesteśmy w klinczu i tyle Osobiście jestem bardziej na plus choć to wcale nie znaczy że nie przetestujemy i 876-5 a pyknięcie o 2120 nie oznacza wzrostowego. W grze jest bardziej ukł kw i mieś Ja widzę prawdziwą walkę w okolicach 280-320 ale do tego jezcze trochę.
Janki mogły sypać od poprzednich szczytów na 860-70 wg mnie cały wzrost późniejszy to zebranie towaru przed dalszym wzrostem(większym niż na 4k - to może być poziom uciekającego gana) albo tylko nagonienie na papier i po zdystrybuowaniu solidna zwała. Tygodniówki na 950 i 937 były nad ganem(został zdobyty) więc zasadne jest przynajmniej przetestowanie go.
Zakładając że jest w spadkowym jak mówisz to tak jest opcja na spadek jakieś 250pkt (cirka 3500)od loła i wtedy zobaczymy czy wybiją dół(wzrost to nagonka) czy podążą na dobre nad gana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -1,35% 2 186,00 2021-12-02 13:42:59
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.