Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 955,00 zł , zmiana od tamtej pory: 14,17%

Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 10

Zgłoś do moderatora
Wyciąg na Orlenie wynika z chęci podciągnięcia WIG20. Ta wycena Orlenu jest mocno na wyrost i moim zdaniem nie utrzyma się do końca sesji. Spółki technologiczne w USA są coraz gorzej postrzegane szczególnie Tesla co u nas nie pozwala na ciągnięcie WIG20 wyżej Allegrem i CDR-em. Tak więc ciągną indeks Orlenem ale Lotos tradycyjnie został z tyłu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,18% 2 232,00 2021-12-08 11:16:22
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.