Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 744,00 zł , zmiana od tamtej pory: 26,83%

Re: KOMENTARZ FUTURES DRUGI TYDZIEŃ PAŹDZIERNIKA

Zgłoś do moderatora
Wczorajsza i dzisiejsza akcja to trochę inny kapitał niż w poprzednie tygodnie, łatwo nie odpuszczają. Skupiają się na najbardziej przecenionych aktywach: banki i paliwa. Słabiutki DAX im nie przeszkadza. Dlatego byłbym ostrożny z tym S

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,82% 2 212,00 2021-12-01 16:47:56
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.