Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 736,00 zł , zmiana od tamtej pory: 23,21%

Re: KOMENTARZ FUTURES DRUGI TYDZIEŃ PAŹDZIERNIKA

Zgłoś do moderatora
1650 to mocne wsparcie z wielu lat, w marcu zostało przełamane pod wpływem paniki. Ale patrząc trzeźwo to ten poziom wskazuje że ceny są nisko.
To co widać to wskazuje na cofnięcie się podaży a nie agresywny popyt.
Mimo niejasnej i skomplikowanej sytuacji ogólnej to niska cena prowokuje do zakupu.
Jeśli "pomór" by został jakoś opanowany to potencjał do wzrostu jest duży, natomiast jeśli sytuacja będzie się dalej gmatwać to będą takie poniedziałki jak dziś i tydzień wstecz, że popyt będzie się pojawiał i inwestorzy po obniżkach będą po troszku odkupywali

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -4,04% 2 139,00 2021-11-26 17:04:59
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.