Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 735,00 zł , zmiana od tamtej pory: 28,70%

Re: KOMENTARZ FUTURES DRUGI TYDZIEŃ PAŹDZIERNIKA

Zgłoś do moderatora
Szukam sobie wytłumaczenia czemu banan dziś tak silny i brak mi logiki, przy płytkim rynku można robić szybkie zwroty. Na rekonstrukcję bym nie stawiał, tym bardziej że niedługo cały rząd może być na kwarantanie.
Poszły w piątek pierwsze sygnały kupna to dziś poszli za ciosem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,22% 2 233,00 2021-12-08 11:24:35
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.