Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,41 zł , zmiana od tamtej pory: -60,41%

Re: Komentarz byczka do Strategii

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-16 o godz. 10:34 ~byczek napisał(a):
> No i co, jest strategia? I co teraz, nowe ATH? Hahahahaha... Ale mam z Was beke. Tyle wyczekiwana strategia a to zwykly kapiszon byl. Lecicie na dno. Trzeba bylo sie sluchac. Milego dnia

Byczek jesteś zwyczajnie niesmaczny.
Dla jasności nie jestem ubrany, nie mam akcji Medico, pozbyłem się z minimalnym zyskiem, pisałem o tym jakiś czas temu. Obserwuję spółkę z zamiarem ewentualnego odkupienia.
Pozdrawiam, zwyczajnych, normalnych graczy i inwestorów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -0,37% 1,35 2022-05-20 12:21:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.