Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,40 zł , zmiana od tamtej pory: -11,42%

Re: kolejny etap umowy już mamy

Zgłoś do moderatora
Okolice 100 mln zł?. Choć porównując z creotech to może za dużo. Ciężko określić. Satrevolution na pewno będzie potrzebować solidnego finansowania a główny akcjonariusz easycall może to zagwarantować co skutkować może tym że samo easycall też jest sporo warte. Tak czy siak ja postawiłem na tig a tu zachowawczo trzymam niewielki % portfela. Za miesiąc się dowiemy. ....... A może kupić easy? Pojęcia nie mam co wymyślą. Chyba wolę nie zarobić niż się sparzyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL -3,43% 22,50 2021-10-20 13:31:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.