Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,55 zł , zmiana od tamtej pory: -6,34%

Re: kolejny bankrut z gpw?

Zgłoś do moderatora
Revi, ze sprawozdań wynika, że miesięczne wynagrodzenie Jacka prezesa na EEX można oszacować na 20 do 30 tysi brutto miesięcznie. W realu, a opluwają go wyłącznie wirtualnie. Na pytanie: jak z tym żyć odpowiedź jest jedna: jak rzyć. Masz pomysł, gdzie prezes Jacek mógłby zarobić chociażby 1/10 tego co bierze z EEX?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKOEXPORT -0,75% 3,33 2021-06-14 15:56:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.