Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Kolejne straten fabriken w drodze-kierunek 0.80gr

Zgłoś do moderatora
przecież ten zarząd odpowiada przed głównym udziałowcem za produkowanie papierowych strat i to jest ich zadanie można by powiedzieć wręcz statutowe. Proponuję aby wpisać na następnym wza do projektów uchwał następującej: do statutu w informacjach ogólnych dopisać preambułę "zarząd odpowiedzialny jest przed głównym akcjonariuszem do trwałego zaniżania wartości firmy i dbałości o jak najniższe notowanie kursu funduszu" takie wprost przedstawione deklaracje byłyby uczciwsze wobec rynku i jego uczestników. Tylko co to znaczy dla zarządzających "uczciwe" bo dla nich takie wyrażenie jest z kategorii nierozpoznawalnych...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,03 2021-12-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.