Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -34,84%

Re: kolejna nieruchomosc

Zgłoś do moderatora
Pozbywają się w jednym miejscu, aby stworzyć ją w innym miejscu. To nie jest rozbudowa sieci sprzedaży, ale jakaś inwestycja już tak, prawda? Warszawa to największe miasto w Polsce i nowy, lepszy salon na pewno będzie krokiem naprzód. Poza tym tak jak Henryk napisał, mogą tymczasowo wynajmować aktualny obiekt od Marvipolu i będą mieli przy tym pieniądze ze sprzedaży nieruchomości. Gdy produkcja samochodów ruszy pełną parą to ilość samochodów trafiających do klientów również się zwiększy, więc zyski również.

Moim zdaniem może być to bardzo dobra decyzja, biorąc pod uwagę potencjał sprzedaży w kolejnych latach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -9,09% 0,46 2023-03-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.