Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: -26,28%

Re: kolejna nieruchomosc

Zgłoś do moderatora
Albo działka o której nie wiedziałem, albo działka pod salonem.
Jeżeli pod salonem, to może Marvipol chce tam postawić apartamentowiec z salonem na dole. Obecny salon jest stanowczo zbyt mały.
Salon BAC, na czas budowy, można przenieść na Wawelską. Albo na stałe chcą się przenieść na Wawelską. 
A może Marvipol wynajmie działkę dla BAC, dzięki temu będzie dodatkowe 15mln w obrocie.
Dużo możliwości, czekamy na komunikat BAH, może będzie wiadomo coś więcej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 4,11% 0,52 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.