Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: kolej na prez.P Peluchowskiego prośba do CBA

Zgłoś do moderatora
Ja jestem za tym a by Prezes Hawe oddał kasę akcjonariuszom bo jak na razie to okradzeni jesteśmy z wirtualnych akcji hawe ja mam papier ile miąłem akcji hawe na koniec wywalenia z giełdy. Jestem za tym ,aby Prezes naprawił szkody dla akcjonariatu ma wykazy i nazwiska osób, którzy maja akcje i sa współwłaścicielami hawe .Jak widzimy co sie dzieje w spółkach niedługo inni pójdą do paki za machloje i okradanie. Prezesie wpis przychylny a wiec do dzieła naprawiać szkody dla poszkodowanych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.