Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,19 zł , zmiana od tamtej pory: 17,45%

Re: Kolega Rafcyk coś zamilkł....chyba zajęty dosypywaniem do koryta tow

Zgłoś do moderatora
Jestem na Urlopie , Panie Narcos - dalej nie słuchasz co pisze , 3,5 zł mnie interesuje
Moja średnia to 95 gr i co z tego :P ?
Mnie interesuje żeby dostać wartość godziwą za akcje a nie ucieszyć się z ochłapów :P

Jak coś kupisz okazyjnie za 25% ceny to będziesz się cieszył jak sprzedasz za 30% ?? Czy wolisz poczekać na te 80% wartości ? :P

Pozdrowienia dla wszystkich z Hiszpanii :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 0,00% 1,40 2021-10-20 11:45:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.