Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,55 zł , zmiana od tamtej pory: 16,02%

Re: Kogo ta spółka obchodzi?

Zgłoś do moderatora
Akcji w prywatnych recach jest b mało to jak tylko pinokio da sygnał do koszenia kasiorki to to pomknie do góry a spółka ma wiele nieruchomosci na zbyciu kupionych dawno i bardzo dawno na których nie mogła stracić i moze po sprzedazy wykazac niemałe zyski które pójda na dywidende. Najlepsze lokalizacje zawdze mozna wyburzyc i postawic biurowiec albo apartamentowiec zamiast jakiegos antyku z przed kilkudziesieciu lat bo gleba sie liczy tak ze chłopy nastepny rok bydzie nosz..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHN -1,47% 13,40 2020-02-21 16:49:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.