Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 987,00 zł , zmiana od tamtej pory: 9,36%

Re: #klaps.21

Zgłoś do moderatora
Mnie wysypało dzisiaj.
BP.
Trochę szkoda, ale nie ma co narzekać, jak kasa "sama" wpada do kieszeni.

Jankesi wyrwali się z ograniczenia na 3825. Mają drogę czystą. Trudno prorokować, ale 4100 jest możliwe. Powinno im to zająć ok. 2,5 miesiąca (początek kwietnia). Potem w maju będzie przysłowiowy Sell ...

Natomiast w naszym grajdołku gra nie jest tak prosta jak w USA. Tutaj trzeba się narobić i nagłówkować :)
Jakoś nie podążamy zbyt ochoczo za bazowymi. Niby trzeba docenić dzisiejszy powrót (ponad 30 pkt), ale jednak ledwo wystawiliśmy uszy ponad wczorajsze zamknięcie. Nie wygląda to na jakąś szczególną moc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -1,45% 2 173,00 2021-12-03 17:04:30
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.