Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,20 zł , zmiana od tamtej pory: -30,39%

Re: KIM już myślałem że poszłeś marudzić na inne spółki

Zgłoś do moderatora
Akcje były tanie, gdyż było granie na dywidendę, obecnie nie dość, że trend się odwrócił, to jeszcze podano dobre wyniki, mało tego czekamy na grube dofinansowanie, ciekawe gdzie się to zatrzyma? Trzymam do 130, a nawet wyżej, to może potrwać ze dwa miesiące, mam czas i będę miał kasę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 4,71% 61,40 2019-03-18 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.