Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,20 zł , zmiana od tamtej pory: -24,72%

Re: KIM już myślałem że poszłeś marudzić na inne spółki

Zgłoś do moderatora
Akcje były tanie, gdyż było granie na dywidendę, obecnie nie dość, że trend się odwrócił, to jeszcze podano dobre wyniki, mało tego czekamy na grube dofinansowanie, ciekawe gdzie się to zatrzyma? Trzymam do 130, a nawet wyżej, to może potrwać ze dwa miesiące, mam czas i będę miał kasę.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,42% 66,40 2018-09-18 17:01:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl