Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,88 zł , zmiana od tamtej pory: 10,54%

Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich

Dnia 2021-08-03 o godz. 10:34 ~Partok napisał(a):
> Dobra. Ten raz wytłumaczę punkt 1.
> Spekuła zwąchała torcik i zagrała pod silną premierę. Kto to zrozumiał, zarobił. Kto nie, dał się nabrać na wzrost i nie zdążył sprzedać.
> Spółka nie ma nic wspólnego z działaniami spekuły i z tym, że obrali sobie ją na cel windując jej akcje. Więc żądanie od niej, by się tłumaczyła ze spadku kapitalizacji jakby to była ich wina i wina np. wadliwości produktu, jest co najmniej niegrzeczne.
> A trolle, to właśnie piszą, że "haha, spadło 75% = śmieć", wiedząc dokładnie co i dla czego się stało.
> Ja rozumiem, że nie wiesz, to się pytasz. Ale może warto się trochę dokształcić z podstaw, zamiast pisać do firmy meteorologicznej prosząc o komentarz: czemu ostatnio wstawili ci burzę nad dom zamiast doczytać, że oni burz nie tworzą. I wiem, że jest to pół-przystająca analogia, ale inaczej tego nie wytłumaczę.
> Tyle ode mnie. Więcej się tu nie wypowiem. Pozdrawiam serdecznie :)

Ja mam się dokształcać? I mówi mi to ktoś, kto twierdzi, że spadek o 75% to wina tylko spekulantów, a spółka nie ma z tym nic wspólnego? Ta spółka, która zawarła bardzo niekorzystne (jak się okazało po fakcie) umowy dotyczące produkcji, wydania i dystrybucji gry, przez długo nie wiadomo było czy spółka w ogóle cokolwiek(!) zarobi na grze? Przypomnę Ci, że to głównie działania spółki i zarządu mają wpływ na decyzje inwestycyjne inwestorów, jak i spekulantów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -2,53% 5,40 2021-10-20 15:18:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.