Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,72 zł , zmiana od tamtej pory: 13,56%

Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich

Zgłoś do moderatora
Dobra. Ten raz wytłumaczę punkt 1.
Spekuła zwąchała torcik i zagrała pod silną premierę. Kto to zrozumiał, zarobił. Kto nie, dał się nabrać na wzrost i nie zdążył sprzedać.
Spółka nie ma nic wspólnego z działaniami spekuły i z tym, że obrali sobie ją na cel windując jej akcje. Więc żądanie od niej, by się tłumaczyła ze spadku kapitalizacji jakby to była ich wina i wina np. wadliwości produktu, jest co najmniej niegrzeczne.
A trolle, to właśnie piszą, że "haha, spadło 75% = śmieć", wiedząc dokładnie co i dla czego się stało.
Ja rozumiem, że nie wiesz, to się pytasz. Ale może warto się trochę dokształcić z podstaw, zamiast pisać do firmy meteorologicznej prosząc o komentarz: czemu ostatnio wstawili ci burzę nad dom zamiast doczytać, że oni burz nie tworzą. I wiem, że jest to pół-przystająca analogia, ale inaczej tego nie wytłumaczę.
Tyle ode mnie. Więcej się tu nie wypowiem. Pozdrawiam serdecznie :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -0,74% 5,36 2021-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.