Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,77 zł , zmiana od tamtej pory: 13,21%

Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich

Zgłoś do moderatora
Dziękuję za wszystkie "miłe" słowa :)
Wiedzcie, że mam je gdzieś.
Jak chcę się czegoś dowiedzieć czy upewnić to ślę pytanie i dotąd zawsze otrzymywałem odpowiedzi.
Wy za to marne trolle, najczęściej żałośnie opłacane przez swoich mocodawców, potraficie tylko nabijać te bezsensowne posty i obrażać innych. Nigdy nie pomnę jakim trzeba być życiowym przegrywem by takimi rzeczami się w życiu zajmować...

PS. Rozumiem, że nie macie żadnych pytań?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -2,53% 5,40 2021-10-20 15:18:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.