Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,89 zł , zmiana od tamtej pory: 12,36%

Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich

Zgłoś do moderatora
Zamiast krytykować to byś merytorycznie podrzucił jakieś pytania skoro takim rekinem jesteś i tak rozumiesz te mechanizmy....
Po drugie zamiast krytykować to mu wyjaśnij w takim razie o co chodzi i na czym polega wzrost/spadek kursu akcji
Po trzecie zamiast krytykować raczej należy zakładać że na forum bankiera zdecydowana większość inwestorów nie jest profesjonalistami i zdecydowanie bardziej przemawia do nich język prosty bez jakiś wyszukanych inwestycyjnych sloganów dzięki czemu rozumieją (mniej więcej) o co chodzi i co się w spółce dzieje
Dla autora wątku okejka
Dla Ciebie Partok antyokejka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 3,77% 5,50 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.