Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,89 zł , zmiana od tamtej pory: 13,38%

Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich

Zgłoś do moderatora
Podoba mi się jak Twoje pierwsze pytanie świadczy o kompletnym braku zrozumienia mechanizmów giełdowych. Jeśli nie rozumiesz pod co kurs tak wzrósł i dla czego tak mocno od razu spadł, to co ty tutaj robisz? I jeszcze prosisz o komentarz spółki. Przedszkole. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 0,18% 5,55 2021-10-20 09:40:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.