Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: -32,15%

Re: Kilka nudnych zdań, nie wartych uwagi.

Zgłoś do moderatora
-moimzdaniem
Dlaczego mi się nie chce.
Żeby odpowiedzieć merytorycznie trzeba poświęcić kilka godzin na przeglądanie raportów, często pamiętam że o czymś czytałem, ale mimo to nie jest łatwo to znaleźć ponownie. Każdy może poświęcić swój czas na czytanie starych raportów, czy informacji z branży motoryzacyjnej. Warto to robić jak się chce inwestować świadomie, a nie tylko spekulacyjnie (do samej spekulacji też nie zaszkodzi).
Poza tym, nie jestem pewien czy to leży w moim interesie żeby kogoś namawiać do zakupu. Co z tego że przekonam jakiegoś wyrwigrosza który za kilka tygodni lub miesięcy będzie sprzedawał. Może lepiej niech główny rozprowadzający zbierze więcej, ten papier będzie u niego zamrożony latami, zbyt dużo pracy włożył żeby to zbierać.
Czasem mam chwilę słabości i coś napisze, może dlatego że średnią mam sporo powyżej dzisiejszego kursu. Korzystajcie, jak średnia będzie powyżej to mogę już całkowicie odpuścić udzielanie się na tym forum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 0,78% 0,52 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.