Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: -39,66%

Re: Kilka nudnych zdań, nie wartych uwagi.

Zgłoś do moderatora
Pluto
To nie jest karalne że ktoś zapomniał zdjąć baner z ogrodzenia, karalne jest umieszczenie nieprawdziwych informacji w raporcie. Tak więc odsyłam do ostatniego raportu strona 64 punkt 31.
Co do wzrostu sprzedaży i spadku zysku pewnie chodzi o rok 2019. Nie będę wyjaśniał bo mi się zwyczajnie nie chce, mam takie przeczucie że ty również byś nie chciał żebym wyjaśniał tą sytuację dla gawiedzi na forum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -1,51% 0,46 2023-03-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.