Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,20 zł , zmiana od tamtej pory: 54,83%

Re: Kiepskie..trollowanie.

Zgłoś do moderatora
Zgodnie z AT w przyszłym tygodniu powinien nastąpić atak na 28 zł a następnie na 22 zł. I na tym poziomie rozstrzygną się dalsze losy kursu.
Niestety patrząc na nikłe przyrosty WS zanosi się na kolejne rozczarowanie. Konsole GSS są w cenie więc ta premiera nie będzie miała żadnego znaczenia.
Poziom 35 zł okazuje się nieatrakcyjny dla potencjalnych akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT -5,22% 54,50 2023-02-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.